Jak to działa?

 1. Potrzebujesz skorzystać z usługi indywidualnego transportu, aby dojechać do:
  • placówki świadczącej aktywizację społeczno – zawodową (transport w celu zapisania się, zapoznania z placówką, udział w zajęciach próbnych: Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatu Terapii Zajęciowej, Zakładu Aktywności Zawodowej, Uniwersytetu III Wieku, centrum opiekuńczo – mieszkalnego, dziennego domu opieki, mieszkania chronionego,itp.)
  • placówki opieki medycznej i rehabilitacji
  • placówki edukacyjnej
  • placówki kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej,
  • urzędu

 2. Spełniasz warunki, aby skorzystać z usługi.

 3. Nie masz osoby, która może Ci zapewnić transport.

 4. Wypełnij formularz zgłoszenia, oświadczenie i klauzulę zgody na przetwarzanie danych

 5. Dostarcz te dokumenty do GOPS w Słomnikach i czekaj na potwierdzenie kursu (potrwa to 24 godziny, o ile są to dni robocze)
  • drogą elektroniczną (poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.transport.gops-slomniki.pl, całodobowo);
  • pod adres e- mail: transport@gops-slomniki.pl, całodobowo, w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy
  • osobiście w Urzędzie Miejskim w Słomnikach lub Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Słomnikach w godzinach pracy  (pon 9-17, wt-pt: 7.30-15.30), na parterze Urzędu należy wybrać wew. nr 102.
  • zadzwoń a operator usługi poprowadzi Cię przez proces rejestracji
   1. pod numerem telefonu 737178814, w dni robocze od godz. 7:30 do godz. 15:30,
   2. pod numerem telefonu 737178814, w formie wiadomości sms, całodobowo


Zgłoszenia za Twoją zgodą może dokonać rodzina, instytucja lub osoba trzecia.

Pamiętaj, aby w zgłoszeniu zaznaczyć czy potrzebujesz asysty, czy ktoś będzie Ci asystował (może to być także pies przewodnik). Napisz czy potrzebujesz dodatkowych sprzętów, np. schodołazu, wózka. Zaznacz, jeśli używasz sprzętów typu chodzik, wózek, kule itp.

Na pierwszy kurs dostarcz kopię swojego orzeczenia o niepełnosprawności. Jeśli nie masz orzeczenia poprosimy cię o zaświadczenie lekarskie. W innej sytuacji skontaktujemy się by ustalić, czy masz uprawnienia do przejazdu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej dzwoń i pytaj. Możesz też przeczytać Kompleksową koncepcję organizacji usług transportowych.

Zanim skorzystasz z usługi zapoznaj się także z Regulaminem.

Po skorzystaniu z usługi, jeśli coś poszło nie tak, możesz zgłosić reklamację na tym formularzu.